Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Wortie Freeze Pro is gebaseerd op dezelfde bevriezingstechnologie die door de dokter wordt gebruikt. Het biedt een effectieve en snelle verwijdering van wratten en voetwratten door deze op een directe & precieze manier te bevriezen, waardoor de wrat of voetwrat binnen 10 tot 14 dagen verdwijnt, meestal na één keer aanbrengen. Tegen die tijd heeft zich eronder een gezonde nieuwe huid gevormd.
Hardnekkige wratten & voetwratten.
Wortie Freeze Pro bevat CO2.
Voor de behandeling: Laat de voet eerst 5 minuten weken in warm water en verwijder daarna de eeltige/harde huid met een vijl. Droog grondig af voordat u de behandeling verderzet. Vijl niet inbegrepen.
| CNK | 4766408 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare, Karo Healthcare AB |
| Merken | Wortie |
| Breedte | 80 mm |
| Lengte | 57 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 14 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |