Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Excilor® Wrattenbehandeling DUO POWER bevat twee pennen: een Cryo behandelingspen en een zuur behandelingspen.
Effectief vanaf dag 5.
Excilor® Wrattenbehandeling DUO POWER is geïndiceerd voor de behandeling van wratten op handen en voeten bij volwassenen en kinderen ouder dan 4 jaar.
Voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar:
Dag 1: Pas de Cryo-behandeling 1 keer per dag toe.
Dag 2, 3, 4, 5: Pas de zuurbehandeling 2 keer per dag toe.
Voor kinderen van 4-12 jaar:
Dag 1: Pas de Cryo-behandeling 1 keer per dag toe.
Dag 2, 3, 4, 5: Pas de Acid-behandeling 1 keer per dag toe.
Alleen volwassenen mogen het product op kinderen aanbrengen.
De behandeling kan na 7 dagen worden herhaald volgens het behandelingsschema als de wrat niet volledig verdwijnt. Dit schema kan 3 keer herhaald worden.
| CNK | 4739330 |
|---|---|
| Organisaties | Cooper Consumer Health |
| Merken | Excilor |
| Breedte | 85 mm |
| Lengte | 126 mm |
| Diepte | 36 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |