Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Excilor® Wratten behandeling is een medisch hulpmiddel geïndiceerd voor de behandeling van wratten op voeten, handen, armen, benen en andere plaatsen op het lichaam.
Het product kan gebruikt worden door volwassenen en kinderen vanaf 4 jaar
Excilor®, effectieve gel behandeling voor wratten
HOE GEBRUIKT u Excilor® Wratten behandeling?
1. Verwijder de dop: druk naar beneden en draai de dop
tegen de klok in.
2. Breng twee keer per dag een druppel gel aan op de
wrat met het uiteinde van de applicator. Voor kinderen
met kleine wratten wordt het behandelingsschema
teruggebracht tot één applicatie per dag.
3. Hersluit het flesje stevig na gebruik.
4. Laat de gel 10-15 minuten drogen.
5. Herhaal de behandeling gedurende 4 dagen. Als de wrat niet
volledig verdwenen is, herhaal de behandeling na een pauze van
4 dagen. Dit behandelingsschema kan tot 4 keer herhaald worden.
| CNK | 4427910 |
|---|---|
| Organisaties | Cooper Consumer Health |
| Merken | Excilor |
| Breedte | 56 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |