Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
URGO Resistente wratten is klaar voor gebruik. Het is een veilige, innovatieve en praktische methode om thuis de hardnekkigste wratten te elimineren. Met zijn precisiepen en zijn lichte blauwachtige sluier kan de wrat precies bedekt worden zonder dat de gezonde huid eromheen wordt geraakt. De pen met inkeping maakt het bovendien mogelijk om de juiste dosis van het product af te leveren en de hardnekkigste wratten te elimineren met slechts 2 keer per dag (1 keer per dag voor kinderen) gedurende 4 dagen.
Hardnekkige wratten
| CNK | 3562147 |
|---|---|
| Organisaties | Urgo |
| Merken | Urgo |
| Breedte | 32 mm |
| Lengte | 63 mm |
| Diepte | 198 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 2 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |