Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Kniebandage - gesloten patella
Anatomische pasvorm
Zeer stevig multi-elastisch (3D) breiwerk
Extra soepele boven- en onderrand
Halfi ngewerkte siliconenring
Mediale of laterale positionering en extra steun door niet-elastische velcro
Zijdelingse versteviging met scharnieren (uitneembaar)
Kleur: zwart
Posttraumatisch
Instabiliteit
Patella-(sub)luxatie
Postoperatief
Overbelasting
Preventie
82% PA, 18% EA
Tip: positioneer de
C-vormige kleefstrook
• aan de buitenzijde
van de knieschijf
bij een laterale
patellaluxatie
OF
• aan de binnenzijde
van de knieschijf
bij een mediale
patellaluxatie
| CNK | 2872117 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 324 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |