Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
High-tech rugbrace
Zeer stevig elastisch breiwerk met extra X-versteviging
4 soepele baleinen (2 uitneembaar)
Stevige steun zonder bewegingsbeperking
Dubbele zijpanelen voor extra buikondersteuning of bij brede buikomvang
Snit: anatomische pasvorm
Sluiting: regelbare velcro - vooraan (midden)
Uitvoering: H voor 15 cm / rug 25 cm
Kleur: beige
Posttraumatisch
Artrose
Infl ammatoir reumatisch lijden
Overbelasting
Lumbago/lumbo-ischialgie
Postoperatief
Musculaire insuffi ciëntie
66% PES, 20% CO, 13% EA, 1% PA
| CNK | 1068188 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |