Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Warmte-ruggordel
Anatomische pasvorm
Thermisch, huidvriendelijk elastisch breiwerk
Zacht en soepel
Zonder naad
Uitvoering: H 25 cm
Kleur: wit
Artrose
Lumbago
Blootstelling aan koude
30% LANA, 30% ANGORA, 34% ACRYLIC, 6% EA
| CNK | 0088658 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 324 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |