Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
High-tech rugbrace
Zeer stevig elastisch breiwerk voor zware belasting
4 soepele baleinen (2 uitneembaar)
Extra lendenband (afneembaar en in de
hoogte verstelbaar) voor regelbare steun
Dubbele zijpanelen voor extra buikondersteuning
of bij brede buikomvang
Snit: anatomische pasvorm
Sluiting: regelbare velcro - vooraan (midden)
Uitvoering: H voor 17 cm / rug 25 cm
Kleur: zwart
Posttraumatisch
Artrose
Inflammatoir reumatisch lijden
Overbelasting
Lumbago/lumbo-ischialgie
Instabiliteit
Postoperatief
Musculaire insufficiëntie
66% PES, 20% CO, 13% EA, 1% PA
| CNK | 1308568 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |