Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Armdraagband
Draagzak: katoen
Schouderriem: zacht sponsweefsel, extra
breed voor goede drukverdeling rondom nek
Zacht, licht en aangenaam draagcomfort
Links en rechts draagbaar
Onderhoud: wasbaar 40°C (velcro sluiten)
Sluiting: regelbare velcro
Kleur: blauw
0 - Bambi (6 jaar)
1 - Bambi (6-12 jaar)
2 - Junior (12-18 jaar)
3 - Volwassene
Posttraumatisch
Postoperatief
Ondersteuning na CVA
20% PA, 75% CO, 5% PES
| CNK | 1154939 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |