Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Adductieverband: fi xatie arm-thorax
Immobilisatieverband type Gilchrist
Draagzak: katoen
Schouder- en lendenriem: zacht sponsweefsel,
extra breed voor goede drukverdeling rondom nek
Zacht, licht en aangenaam draagcomfort
Onderhoud: wasbaar 40°C (velcro sluiten)
Sluiting: regelbare velcro
Uitvoering: links, rechts
Kleur: blauw
0 - Bambi (6 jaar)
1 - Bambi (6-12 jaar)
2 - Junior (12-18 jaar)
3 - Volwassene
Posttraumatisch
• Schouderluxatie
• Humerusfractuur
• Scapulafractuur
Postoperatief
• Rotatorcuff operatie
• Schouderprothese
Overbelasting
21% PA, 68% CO, 11% PES
| CNK | 1308592 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |