Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Armdraagband
Bandage in mousse polyester (niet-elastisch)
Afgewerkt met jersey polyamide
Zacht, licht en aangenaam draagcomfort
Onderhoud: wasbaar 40°C (velcro sluiten)
Sluiting: regelbare velcro
Kleur: wit
140 cm - Kind
160 cm - Volwassene
500 cm - Afsnijden op gewenste lengte
(incl. 5 velcro's)
Armletsel
Schouderletsel
Claviculafractuur
Rechthouder
50% PA, 50% PES
| CNK | 1068576 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 174 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |