Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Medische compressiekous voor de arm in microvezel Tactel® en
SeaCell® CCL. 2 - compressieklasse 2 (25-32 mm Hg)
• Armkous met noppen siliconenband, zonder hand 'BHS' (kort/lang)
Zowel links als rechts draagbaar
• Armkous met noppen siliconenband, met hand zonder
vingers 'BHSH' (kort/lang)
postoperatief, posttraumatisch oedeem
62% PA, 26% EL, 8% CO, 4% SeaCell® - latexvrij
| CNK | 3521499 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 152 mm |
| Lengte | 226 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |