Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Kniebandage - gesloten patella
Anatomische pasvorm, optimal fi t
Zeer stevig multi-elastisch (3D) ademend breiwerk
Extra soepele boven- en onderrand
Zijdelingse versteviging met baleinen
Ingewerkte siliconenring rond gesloten patella
Kleur: beige, wit, zwart, grijs
Posttraumatisch
• Distorsie
• Oedeem
• Collateraal bandletsel
Meniscus- en kruisbandletsel (sec.)
Patellofemorale klachten
Retropatellaire chrondropathie
Patella-(sub)luxatie
Jumpers knee
Osgood Schlatter
Postoperatief
Artrose
Infl ammatoir reumatisch lijden
Myopathie
Overbelasting
Preventie
82% PA, 18% EA
| CNK | 1044585 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 324 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |