Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Kniebandage - lang
Anatomische pasvorm, ook voor de bredere bovenknie
Zeer stevig, huidvriendelijk elastisch breiwerk
Verfi jnde uitvoering, optimaal draagcomfort
Met naad
Kleur: beige
Posttraumatisch
• Lichte distorsie
• Oedeem
Overbelasting
Preventie
27% PA, 42% EA, 31% CV
| CNK | 1046481 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |