Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Extra steun kin
Anatomische pasvorm
Mousse bekleed met katoen
Huidvriendelijk materiaal
Sluiting: regelbare velcro
Uitvoering: H 6-8-10-12 cm
Kleur: beige, blauw
Artrose
Cervicobrachialgieën
Posttraumatisch
Whiplash
Postoperatief
100% CO + PU schuim
| CNK | 1681493 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 124 mm |
| Lengte | 324 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |