Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Alkalische oorreiniger voor hond en kat. Plastic flacon van 118 ml.
Doeldier(en):
hond, kat
Triz EDTA heeft een vanuit dermatologische optiek geconcipieerde samenstelling met een pH-waarde van 8. Daardoor maakt deze oorreiniger een intensieve reiniging van de gehoorgangen mogelijk en zorgt hij voor een alkalisch milieu. Het is mogelijk om na de reiniging met Triz EDTA specifieke gehoorgangpreparaten te gebruiken.
533 mg tromehtamine (TRIS) USP, 141 mg dinatium edetaat (EDTA) USP, afgesteld op pH 8 met tromethamine HCL en gedistilleerd water.
| CNK | 2382737 |
|---|---|
| Organisaties | Dechra veterinary products |
| Merken | Trovet |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 118 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |