Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
CleanAural is een oorreiniger voor honden speciaal ontwikkeld voor het routinematig reinigen van de oren en het verwijderen van oorsmeer.
De pH van is 6,5. Deze is afgestemd op de gevoelige huid van de gehoorgang van hond. De organische en hydraterende oplosmiddelen zijn zacht voor de huid en geven ter plaatse geen negatieve veranderingen. De formulering heeft geen tegenwerkend effect op de werking van antibiotica bij de behandeling van otitis externa (loopoor). Dankzij de buigzame canule is CleanAural veilig in gebruik.
Water, propyleenglycol, isopropylalcohol, tromethamine, citroenzuur, L-menthol, chlorothymol, natriumlaurylsulfaat
| CNK | 3152659 |
|---|---|
| Organisaties | Dechra veterinary products |
| Merken | Dechra Veterinary Products |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |