Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Product voor reiniging en hygiëne van de oren van honden en katten, en als voorbehandeling bij gebruik van topicale geneesmiddelen.
| CNK | 2726370 |
|---|---|
| Organisaties | Elanco Animal Health |
| Merken | Surosolve |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 43 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |