Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Auri care is speciaal ontwikkeld voor de verzorging van jeukende en geïrriteerde oren van honden en katten. Het bevat enoxolone (glycyrrhetinezuur) uit zoethoutwortel, wat bekend staat voor zijn verzachtende werking bij jeuk, en climbazole, een product dat vaak gebruikt wordt bij irritaties waarbij schimmels en gisten een rol spelen. Bovendien bevat Auri care olieachtige substanties (squalaan, zonnebloemolie en zoete amandelolie) in hoge concentraties.
De samenstelling van Auri care zorgt er enerzijds voor dat de uitwendige gehoorgang duurzaam gesmeerd wordt en anderzijds ondersteunt ze de verzachtende werking. Allantoïne hydrateert de opperhuid en heeft een verzachtende werking.
Verzorging van jeukende en geïrriteerde oren van honden en katten.
Helianthus annuus (Hybrid sunflower) seed oil, Aqua purificata, Squalane, PEG-8, Prunus amygdalus dulcis oil, Climbazole, Poloxamer 407, Citric acid, Glycyrrhetinic acid, Allantoïn, Sorbic acid, Sodium citrate.
Goed schudden voor gebruik! Met de punt van het oor goed opwaarts gericht, 4 à 6 druppels Auri care in het oorkanaal brengen. Het product 2 maal per dag gebruiken bij het opkomen van jeuk of irritaties.
Bij dieren die gevoelig zijn voor jeuk of irritaties, mag Auri care, gedurende langere tijd, 1 à 2 maal per week gebruikt worden.
| CNK | 4295721 |
|---|---|
| Organisaties | Kela Veterinaria |
| Merken | Kela Veterinaria |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 154 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |