Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De dikkere substantie van de STARBALM® Massage Lotion maakt dit product ideaal voor een langere massage sessie. De textuur van de lotion maakt de huid vet en wordt niet geabsorbeerd door de huid. De lotion heeft een verwarmend effect en is daarom te gebruiken bij zowel de voorbereiding alsmede de nazorg van de spieren.
Isopropyl Palmitate, Cetrimide, Cetyl Alcohol, Menthol, Dementholised Mint Oil, Eucalyptus Oil, Cassia Oil, Clove Oil, Glycerine, Polyethylene Glycol, Arnica Montana, Wintergreen Oil, Methyl Nicotinate, Octadecanol, Purified Water
| CNK | 2726289 |
|---|---|
| Organisaties | Novum Pharma, OTC solutions |
| Merken | Star Balm |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 162 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |