Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Al jaren raden tal van gynaecologen en artsen Lubrilan aan. Dat doen ze niet voor niets. Doordat Lubrilan gemaakt is op waterbasis, benadert het het lichaamseigen vocht het meest. Daarbij is Lubrilan een vetvrij glijmiddel, waardoor het product probleemloos gecombineerd kan worden met het gebruik van een condoom.
Lubrilan, hét vaginale glijmiddel op waterbasis, is speciaal ontwikkeld om problemen bij seksuele gemeenschap op een uiterst efficiënte en eenvoudige manier op te lossen.
Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Methylparaben, Propylparaben
Uitwendig gebruik. Breng een kleine hoeveelheid gel aan op uw vingers en vervolgens op de geslachtsdelen. Goed sluiten na gebruik.
| CNK | 0384750 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma, Pannoc |
| Merken | Pannoc |
| Breedte | 38 mm |
| Lengte | 122 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |