Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
SASMAR® ORIGINAL is het hoogwaardigste glijmiddel van SASMAR. Ervaar het ultieme comfort en plezier met de zijdezachte Original-formule. Als u Sasmar Original 2-in-1 glijmiddel eenmaal hebt geprobeerd, wilt u nooit meer een ander siliconen glijmiddel gebruiken.
SASMAR® ORIGINAL is de perfecte keuze voor iedereen die op zoek is naar superieure smering. Onze zijdezachte originele formule biedt ultiem comfort en plezier, wat resulteert in een unieke ervaring.
2 in 1 glijmiddel en massage olie
| CNK | 3414059 |
|---|---|
| Organisaties | Sasmar |
| Merken | Sasmar |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 147 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |