Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Meervoudige Werking• Met beschermend enzym Lysozyme
• Verzorgt het mondslijmvlies
• Anti-plak en remineraliserend
• Zonder gluten, suiker en aspartaam
• Passievrucht smaak
• 100% Xylitol
Zuigtabletten tegen een droge mond.
Zonder aspartaam - Glutenvrij - Zonder GMO - Lactosevrij - Zonder fructose
Met passievruchten smaak.
100% Xylitol
Ingrediënten: Xylitol, gom uit de acadia senegal, calciumlactaat, natriumcitraat, aroma, appelzuur, lysozymen, magnesiumstearaat.
Volwassenen: tot 4 zuigtabletten per dag.
| CNK | 3319415 |
|---|---|
| Organisaties | Eureka Pharma |
| Merken | Miradent |
| Breedte | 198 mm |
| Lengte | 207 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij, Suikervrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |