Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Dentaid Xeros Mondspoelmiddel is speciaal ontwikkeld om de mond intensief te verzorgen en de speekselaanmaak te stimuleren. Dentaid Xeros Mondspoelmiddel draagt ook bij aan het voorkomen van mondproblemen bij droge-mond-klachten, zoals cariës (gaatjes), geïrriteerd tandvlees en een slechte adem.
Geïndiceerd bij patiënten met droge-mond-klachten en/of symptomen die het gevolg zijn van een geringe speekselproductie.
| CNK | 2754067 |
|---|---|
| Organisaties | Dentaid Benelux |
| Merken | Dentaid |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |