Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Biotène® Oralbalance Moisturizing Gel is de meest geconcentreerde formule in de Biotène® productlijn en is daardoor ideaal voor langdurige verlichting van de symptomen van een droge mond.
Droge mond.
Glycerine, water, sorbitol, xylitol, carbomeer, hydroxyethylcellulose, natriumhydroxide.
Om Biotène® Oralbalance Moisturizing Gel te gebruiken, brengt u een stukje gel van ongeveer 1,5 cm direct op de tong aan en verspreidt u het grondig in de mond.**
**Volg altijd de aanwijzingen op de verpakking.
| CNK | 3018629 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Biotene |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 152 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Suikervrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |