Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Halve lederen inlegzool met longitudinale en
metatarsale steun (anatomisch voetbed)
Poron® schokdemper
Actieve koolstoffi lter neutraliseert voetgeuren
Dikte: 3 mm
Kleur: beige
Verpakking: per paar
Vermoeide voeten
Doorgezakte voeten
LEATHER + PORON
| CNK | 3375656 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 347 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |