Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zelfklevende zachte hielbeschermers van latex met lederbekleding
Voorkomt dat de hiel wegglijdt, zodat de schoen beter past
Achteraan in schoen kleven
Dikte: 0,8 mm-1,3 mm
Kleur: grijs
Verpakking: per paar
Wrijving
Irritatie
LEATHER + LATEX
Het Bota podologieassortiment bevat een compleet gamma voetverzorgingsartikelen. De artikelen uit siliconengel bevatten minerale oliën welke de behandelde zone verzachten. Deze mogen niet rechtstreeks op een open wonde aangebracht worden.
Onderhoud:
artikelen uit siliconengel kunnen gewassen worden met een zacht wasprodukt (Renovelastic), goed spoelen, laten drogen en eventueel met talkpoeder bestrooien.
| CNK | 3031044 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 147 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |