Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Handpolsbandage met duim
Anatomische pasvorm, optimal fi t
Immobilisatie met voorgevormde palmaire en dorsale spalken (uitneembaar)
Regelbare versteviging door elastische velcro (afneembaar)
Extra steun door drukverhogend siliconenkussen
Zeer stevig multi-elastisch (3D) ademend breiwerk
Extra soepele boven- en onderrand
Met naad
Links en rechts draagbaar
Kleur: beige, zwart
Posttraumatisch / Postoperatief
• Contusie
• Distorsie
• Oedeem
• Bandletsel
• Instabiliteit
• Fractuur (secundair)
Carpaal tunnel syndroom
Tendinopathie/tendovaginitis
Artrose
Infl ammatoir reumatisch lijden
Overbelasting / Preventie
82% PA, 18% EA
| CNK | 3048162 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 259 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |