Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Bekkengordel
Zeer stevig elastisch breiwerk met extra band
(afneembaar), die zijdelings sluit met velcro
(regelbare druk)
Sluiting: regelbare velcro - vooraan (midden)
Uitvoering: H 10 cm
Kleur: beige
Bekkeninstabiliteit
Zwangerschap
66% PES, 16% CO, 16% EA, 2% PA
Tip: positioneer bekkengordel ter
hoogte van femurkop
| CNK | 1425768 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 180 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |