Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Handpolsbandage - gesloten
Anatomische pasvorm
Stevig, huidvriendelijk elastisch breiwerk
Met naad
Links en rechts draagbaar
Kleur: beige, wit
Posttraumatisch
• Contusie
• Distorsie
• Skiduim
• Fractuur (secundair)
Infl ammatoir reumatisch lijden
Overbelasting
Preventie
45% PA, 20% CO, 35% EA
| CNK | 0679829 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |