Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Polsbandage - matige steun
Stevige elastische stof
Enkele velcro
Sluiting: regelbare velcro
Breedte: 8 cm
Kleur: beige, sport (wit met rood-blauwe streep)
Posttraumatisch
• Contusie
• Lichte distorsie
Fractuur (secundair)
Overbelasting
Preventie
21% ED, 79% CV
| CNK | 1613736 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |