Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Handpolsbandage
Anatomische pasvorm zonder duim
Stevig, huidvriendelijk elastisch breiwerk
Regelbare versteviging door elastische velcro
Met naad
Links en rechts draagbaar
Kleur: beige, wit, zwart
Posttraumatisch
• Contusie
• Distorsie
• Oedeem
• Fractuur (secundair)
Overbelasting
Preventie
57% PA, 24% PES, 19% EA
| CNK | 0498998 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |