Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Polsbandage - lichte steun
Soepele elastische stof
Zacht afgewerkte binnenkant
Sluiting: regelbare velcro
Breedte: 6,5 cm
Posttraumatisch
• Contusie
• Lichte distorsie
Fractuur (secundair)
Overbelasting
Preventie
14% ED, 86% CV
| CNK | 1513571 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |