Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Handpolsbandage - open
Anatomische pasvorm zonder duim
Makkelijk aantrekbaar en regelbaar met velcrosluiting
Immobilisatie met palmaire spalk (uitneembaar)
Stevig, huidvriendelijk elastisch breiwerk
Regelbare versteviging door elastische velcro
Links en rechts draagbaar
Sluiting: regelbare velcro's
Kleur: beige, zwart
Posttraumatisch / Postoperatief
• Contusie
• Distorsie
• Bandletsel
• Instabiliteit
• Fractuur (secundair)
Carpaal tunnel syndroom
Tendinopathie/tendovaginitis
Artrose
Infl ammatoir reumatisch lijden
Overbelasting / Preventie
57% PA, 24% PES, 19% EA
| CNK | 2415156 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 219 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |