Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Immobilisatie vingergewrichten
Gevormde orthese (plooibaar)
Aluminium en schokabsorberende antibacteriële mousse
Zelfklevende grijze beschermfolie (verwijderbaar)
Kleur: gemetalliseerd
Onderhoud: handwas 30°C
Verstuiking
Luxatie
Peesscheur
Gevormde orthese van aluminium en antibacterieel schuim
ALU + PU-FOAM
| CNK | 3557865 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 225 mm |
| Lengte | 132 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |