Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Duim-polsorthese - immobilisatie
Thermoplastisch materiaal (PVC),
aanpasbaar (warmwaterbad tot 60°C)
Goede ventilatie
Gepolsterde binnenzijde
Handbreedte = MetaCarpaalPhalengeaal (MCP)
Uitvoering: links, rechts
Kleur: beige
Posttraumatisch
• Skiduim
• Instabiliteit
Tendinopathie/tendovaginitis
Postoperatief
Rhizarthrose
Infl ammatoir reumatisch lijden
De Quervain tendinitis
Overbelasting
2-OXEPANONE POLYMER (1,4 BUTANEDIOL + POLY HEXAMETHYLENE ADIPINAMIDE)
| CNK | 1535392 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 18 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |