Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Immobilisatie distaal vingergewricht
Rigide anatomische orthese (geperforeerde PVC)
Kleur: skin
Onderhoud: handwas 30°C
Verstuiking
Luxatie
Peesscheur
Fractuur
Nagel-/ vingertopletsel
Anatomische orthese van geperforeerde PVC
100% PU
| CNK | 3557923 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 150 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |