Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Basis Mix is het eiwitpreparaat bij uitstek. Het is immers rijk aan eiwitten (100% zuiver) en tevens zijn de nodige vitaminen en lecithine toegevoegd.
Speciaal voor lange afstandsvluchten en kweek
Activeert de vitaliteit
Versterkt het gestel
| CNK | 3670056 |
|---|---|
| Organisaties | De Reiger - Vanneste Guillaume |
| Merken | De Reiger |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 166 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 350 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |