Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Oropharma No-Pick is een bitterspray tegen vederpikken. Dit product beschermt de opgroeiende jongen tegen vederplukken door ouderdieren en helpt vederpikken en zelfverminking te voorkomen.
Bitterspray tegen vederpikken
Samenstelling: aqua, denatoniumbenzoaat, benzalkoniumchloride, benzylalcohol, methylchloorisothiazolinon, methylisothiazolinon.
Eenmaal per dag sprayen over de veren.
Waarschuwing: niet in de ogen en de bek sprayen.
Buiten bereik van kinderen houden.
| CNK | 2659134 |
|---|---|
| Organisaties | Oropharma, Versele-Laga |
| Merken | oropharma |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 157 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |