Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Oropharma Calci-Lux is een hoogwaardige wateroplosbare calciumbron. Dit voedingssupplement wordt toegediend voor een goede eischaalvorming, voor een goede skeletopbouw bij jonge vogels, tijdens de kweek om legnood te voorkomen en in geval van calciumtekort of calciumtetanie.
Eischaalvorming - Botten (bij jonge vogels) - Calciumtekort
Samenstelling: calciumlactaat, dextrose
Analytische bestanddelen: calcium 7,25 %
Volwassen vogels buiten de kweek:
Voorziening van calcium vóór en tijdens de kweekperiode:
Bij calciumtekort:
| CNK | 1741644 |
|---|---|
| Organisaties | Oropharma, Versele-Laga |
| Merken | oropharma |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |