Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
| EVENWICHTIGE COMBINATIE VAN PLANTAARDIGE OLIËN (BERNAGIEOLIE, ZONNEBLOEMOLIE, ARACHIDEOLIE, AMANDELOLIE, JOJOBAOLIE, RICINUSOLIE) |
| PANTHENOL | 1 % |
| BISABOLOL | 0.1 % |
Ingredients: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Laureth-4, MIPA-Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Poloxamer 101, Parfum, Aqua, Panthenol, Borago Officinalis Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Bisabolol, Tocopherol, Citric Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Pantolactone. (FVN100091.0011)
Breng de Remederm Doucheolie aan op een natte huid, masseer lichtjes in en spoel vervolgens met lauw water af.
| CNK | 3749785 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |