Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gardenia: fris, mysterieus, bloemig. Geeft tegelijkertijd rust en nieuwe energie. Bevat de etherische olie van geranium, bergamotschil, sinaasappelblad, rosalina, atlasceder, vetyver, jasmijn absolue, roos absolue en zoete sinaasappel.
| CNK | 4360392 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 151 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |