Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
• SENSINOL Kalmerende Doucheolie is een hygiëneproduct dat de normale of droge huid op milde wijze reinigt en de uitdrogende effecten van kalkrijk water neutraliseert
• Verrijkt met POLIDOCANOL, een kalmerend actief bestanddeel, verzacht irritatie en jeuk gelinkt aan een droge huid
• De rijke textuur hydrateert de huid en laat het na het douchen aangenaam aanvoelen
• Hypoallergene formule, ZONDER ZEEP
Huid die snel jeukt als gevolg van een droge huid, gelaat en lichaam
• VERMINDERT gevoelens van jeuk en kalmeert irritatie
• REINIGT de huid in alle mildheid en hydrateert ze
• BESTRIJDT het uitdrogende en irriterende effect van kalkhoudend water
WATER (AQUA). COCO-GLUCOSIDE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE. GLYCERIN. ZINC COCETH SULFATE. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. GLYCERYL OLEATE. CITRIC ACID. SODIUM CHLORIDE. LAURETH-9. ASCORBYL PALMITATE. FRAGRANCE (PARFUM). HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LAURIC ACID. LECITHIN. SODIUM BENZOATE. SODIUM GLYCOLATE. SODIUM HYDROXIDE. SODIUM METHYL ISETHIONATE. TOCOPHEROL. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE
• Breng aan op de bevochtigde huid • Spoel en droog zonder te wrijven • Spoelen in geval van contact met de ogen
| CNK | 3247335 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Ducray |
| Breedte | 57 mm |
| Lengte | 205 mm |
| Diepte | 57 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Flacon 400ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |