Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
VISMED® GEL MULTI bevat natriumhyaluronaat, een natuurlijk polymeer dat van nature aanwezig is in de structuren van het menselijke oog. De bijzondere fysische kenmerken van natriumhyaluronaat verlenen VISMED® GEL MULTI zijn visco-elasticiteit en watervasthoudende eigenschappen. VISMED® GEL MULTI vormt een stabiele laag op het oogoppervlak die slechts traag verdwijnt met knipperen. Daarom combineert VISMED® GEL MULTI langdurige verlichting met maximaal comfort. VISMED® GEL MULTI wordt goed verdragen door de unieke samenstelling.
1 ml oplossing bevat natriumhyaluronaat 3,0 mg, natriumchloride, kaliumchloride, dinatriumfosfaat, natriumcitraat, magnesiumchloride, calciumchloride en water voor injecties.
De oplossing is hypotonisch.
Individuele overgevoeligheid voor een bestanddeel van dit product.
VISMED® GEL MULTI kan ook gebruikt worden tijdens het dragen van contactlenzen (hard of zacht) en ophtalmologisch onderzoek.
| CNK | 2978047 |
|---|---|
| Organisaties | TRB CHEMEDICA AG |
| Merken | Vismed |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 81 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |