Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
DE EXPERT ANTI-VERMOEIDHEIDSVERZORGING VOOR DE GEVOELIGE OGEN.
TRIPLE ACTIE ANTI-VERMOEIDHEID
VERMINDERT DONKERE KRINGEN
Cafeïne (blauwe kringen)
Glabridine (bruine kringen)
RICHT ZICH OP WALLEN
Cafeïne + biomimetisch peptide
VERZACHT FIJNE LIJNTJES
Vitamine E + carnosine
Anti-vermoeidheid voor de gevoelige ogen.
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, C15-19 ALKANE, BUTYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, SQUALANE, ISOSTEARYL ALCOHOL,
BUTYLENE GLYCOL COCOATE, CELLULOSE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, 1,2-HEXANEDIOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, CARNOSINE, CAFFEINE, CITRIC ACID, MANNITOL, XYLITOL, ETHYLCELLULOSE, O-CYMEN-5-OL, TOCOPHEROL, SALVIA MILTIORRHIZA ROOT EXTRACT, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, RHAMNOSE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, GLABRIDIN, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PONGAMIA GLABRA SEED OIL, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-10. [BI2013]
Breng een hoeveelheid (ter grootte van een erwt) van het product aan op 3 vingers en verdeel het.
| CNK | 4777249 |
|---|---|
| Organisaties | Naos |
| Merken | Bioderma |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 117 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |