Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Verzachtend, geeft 's nachts verlichting in het geval van droge ogen:
branderig gevoel, pijn, irritatie en droge ogen
Witte zachte paraffine 57,3% w/w; vloeibare paraffine 42,5% w/w; wolalcohol 0,2% w/w.
Niet gebruiken in combinatie met contactlenzen.
| CNK | 4776555 |
|---|---|
| Organisaties | Lensfactory |
| Merken | Simovision |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 101 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |