Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Dit niet-steriele product is aangewezen als preventie en behandeling van hypertrofische littekens of keloïden die na een verwonding of dermatologische ingreep kunnen ontstaan. Het verzacht tevens littekens die geïrriteerd zijn door blootstelling aan de zon.
De formule op basis van siliconen met hoog moleculair gewicht en zinkoxide vormt bij contact met de lucht een onzichtbaar membraan op het huidoppervlak. Deze waterbestendige film beschermt de huid tegen agressieve omgevingsfactoren en helpt het ontstaan van hypertrofische littekens of keloïden te voorkomen. Dit product beschermt bovendien tegen de zon (SPF30).
Dimethicone, Zinkoxide, Titaniumdioxide.
| CNK | 2768737 |
|---|---|
| Organisaties | HDP Medical Int. |
| Merken | HDP Medical |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 126 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |