Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Kies voor Scarban Light wanneer het litteken zich op een bewegelijke plaats bevindt. De pleisters zijn dunner en meer flexibel dan de Scarban Elastic variant, en daarom meer geschikt. De medische siliconen in de pleister zorgen ervoor dat het litteken soepeler, vlakker, minder rood en sneller rustig wordt. Daarnaast bieden de pleisters minimaal 93% bescherming tegen schadelijke UV-straling.
Inhoud:
2 x Scarban Light Siliconenpleister
1 x Milde reinigings- en onderhoudszeep
| CNK | 2187524 |
|---|---|
| Organisaties | BAP Medical |
| Merken | Scarban |
| Breedte | 134 mm |
| Lengte | 186 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |