Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
BARIÉDERM Kloven en Barsten is de eerste barrière zalf ontwikkeld met het gepatenteerde Poly-2p complex. Soepel en makkelijk smeerbaar helpt deze bij het isoleren, herstellen en verzachten van recente of oude scheurtjes en kloofjes.
Isoleert het huidoppervlak
Regenereert diep
Verzacht
Snelle verzachting voor de huid
Kloven - Barsten
PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● PARAFFIN ● HYDROGENATED POLYDECENE ● CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) ● DIMETHICONE ● PANTHENOL ● PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL ● GLYCERIN ● TRIACONTANYL PVP ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DIPENTAERYTHRITYL TETRAHYDROXYSTEARATE/TETRAISOSTEARATE ● HYDROGENATED AVOCADO OIL ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● SQUALANE ● SYNTHETIC WAX ● TOCOPHERYL ACETATE ● ETHYLENE/PROPYLENE COPOLYMER ● POLYETHYLENE ● POLYQUATERNIUM-61 ● TOCOPHEROL ● BHT
Breng het product aan met de kleine spatel om ervoor te zorgen dat het scheurtje volledig bedekt is. Breng indien nodig nog 1 à 2 keer per dag aan.
| CNK | 2405157 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 61 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |