Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
URGO Anti-Eeltcrème is speciaal ontwikkeld voor de verzorging van ruwe voeten met eelt. Het helpt eelt te hydrateren, verminderen en verzachten en voorkomt nieuwe eeltplekken. Het is een 14-daagse intensieve lokale behandeling met een precisie-applicator voor gericht gebruik op eelt.
Eelt
Gebruik in combinatie met Filmomousse® Nourrissant om droge voeten te behandelen en eelt te voorkomen.
AQUA, UREA (18%), GLYCERYLSTEARAAT, ISOPROPYLPALMITAAT, GLYCERINE, OCTYLDODECANOL, OENOTHERA BIENNISOLIE, CETYLALCOHOL, SORBITOL, CITROENZUUR, C12-15 ALKYLBENZOAAT, NATRIUMCETEARYLSULFAAT, ALLANTOÏNE, TOCOFERYLACETAAT, CITRONELLYLMETHYLCROTONAAT, ISOPROPYLMYRISTAAT, FENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE, XANTHAANGOM, NATRIUMHYDROXIDE, CITRONELLOL.
Breng URGO Crème anti-callosités 1 à 2 keer per dag aan op de aangetaste gebieden na deze eerst te hebben gereinigd.
| CNK | 4759106 |
|---|---|
| Organisaties | Urgo |
| Merken | Urgo |
| Breedte | 132 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |